T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İSTANBUL / PENDİK - Pendik Uluslararası Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi

VELİ GÖRÜŞME SAATLERİ

DOSYAYI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 

2016-2017 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI PENDİK ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ ÖĞRETMEN-VELİ GÖRÜŞME SAATLERİ
  Öğretmenin Adı Soyadı Bıranşı Görüşme Günü Görüşme Saati
1 OSMAN AYDIN ARAPÇA SALI 10.00-11.10
2 OSMAN ATAMAN BEDEN EĞİTİMİ PAZARTESİ 12.00-12.30
3 AYŞEDEMİRCİ BİYOLOJİ PAZARTESİ 12.00-12.30
4 BİRSEL YAPICI BİYOLOJİ PERŞEMBE 9.30-10.30
5 GÖNÜLEKİNCİ BİYOLOJİ PERŞEMBE 12.50-13.30
6 AYSEL TAŞKIN COĞRAFYA PERŞEMBE 12.10-12.50
7 SUELAAKBİLEK COĞRAFYA PERŞEMBE 13.35-14.10
8 GÜLÇİN ATAY FELSEFE ÇARŞAMBA 12.10-13.30
9 MUHLİS ÖZDEMİR FELSEFE PAZARTESİ 13.00-13.30
10 ZERRİN GENÇ FİZİK PERŞEMBE 10.30-11.10
11 NESLİHAN SARĞIN FİZİK ÇARŞAMBA 11.10-12.00
12 İPEK DEMİR İ.H.L MESLEK DERSLERİ PAZARTESİ 16.00-17.00
13 AYSEL AYTAŞ İ.H.L MESLEK DERSLERİ PERŞEMBE 13.00-13.30
14 BASRİ TABAK İ.H.L MESLEK DERSLERİ ÇARŞAMBA 12.50-13.30
15 DAVUT SU İ.H.L MESLEK DERSLERİ ÇARŞAMBA 12.50-13.30
16 EYYUP BOYLU İ.H.L MESLEK DERSLERİ ÇARŞAMBA 09.30-10.30
17 HARUNSARIKAYA İ.H.L MESLEK DERSLERİ PAZARTESİ 10.30-11.20
18 ALİ NAZIM BOZ İ.H.L MESLEK DERSLERİ SALI 10.30-11.20
19 SEÇİL YILMAZ İ.H.L MESLEK DERSLERİ PERŞEMBE 10.30-11.20
20 HAYRUNNİSA AĞIRMAN MUTLU İ.H.L MESLEK DERSLERİ PERŞEMBE 13.00-13.35
21 İSMAİL BAYRAKDAR İ.H.L MESLEK DERSLERİ ÇARŞAMBA 10.30-13.30
22 MEHMET EROĞLU İ.H.L MESLEK DERSLERİ SALI 11.20-12.10
23 MUSTAFA KEMAL KAHRAMAN İ.H.L MESLEK DERSLERİ SALI 11.20-12.10
24 NESİBE VARELCİ İ.H.L MESLEK DERSLERİ CUMA 10.30-11.20
25 OSMAN BÖĞÜRCÜ İ.H.L MESLEK DERSLERİ CUMA 10.35-12.00
26 ZEYNEPŞEN ULUOCAK İ.H.L MESLEK DERSLERİ PERŞEMBE 13.15-13.35
27 AYÇAÇELİK İNGİLİZCE ÇARŞAMBA 13.35-15.55
28 EMEL ÖKTEM İNGİLİZCE SALI 09.30-10.30
29 NİHAL KÖROĞLU ÇEVİK İNGİLİZCE CUMA 13.00-13.35
30 NİLÜFERMOLBAY ÇAKIROĞLU İNGİLİZCE PERŞEMBE 14.30-15.00
31 NİLAY AYNA KİMYA ÇARŞAMBA 13.00-13.35
32 ECE ALEMDAR KİMYA SALI 12.10-12.50
33 İSMAİL YETKİN KİMYA ÇARŞAMBA 10.10-11.00
34 ŞENSES ASLAN MATEMATİK PERŞEMBE 12.10-13.00
35 DÖNEOKUTAN MATEMATİK SALI 11.20-12.10
36 MÜNİREPARTI MATEMATİK ÇARŞAMBA
PERŞEMBE
12.10-13.00
12.10-13.00
37 RABİAÇELİK MATEMATİK ÇARŞAMBA
SALI-PERŞEMBE
11.10-12.00
12.50-13.35
38 YUSUF KARAN MATEMATİK PERŞEMBE
SALI
13.35-14.15
13.35-14.15
39 BORA AYBEY MATEMATİK ÇARŞAMBA 12.50-13.35
40 SEVGİ ÇAĞLAR MATEMATİK PERŞEMBE 12.10-13.00
41 AYŞE NURÇALIKÇI  TARİH PERŞEMBE 12.10-13.00
42 FATMAKALYONCU TARİH CUMA 11.20-12.10
43 NACİTİKİCİ TARİH ÇARŞAMBA
PERŞEMBE
12.50-13.30
12.50-13.30
44 AHMET GÜRHAN TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÇARŞAMBA
PERŞEMBE
12.00-13.00
12.00-13.00
45 AYŞE NURKALKAN TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI SALI 12.50-13.30
46 BİLGEN KOCAKUŞAK TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI PAZARTESİ 13.30-14.00
47 FAZİLET YILDIZ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI PERŞEMBE 10.30-11.10
48 NAME YILDIZ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI PAZARTESİ 14.15-15.15
49 SEDAT VURAL TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI PERŞEMBE 12.50-13.30
50 GÜLHAN KIR TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI CUMA 11.20-12.20
51 MERVE ESKİCİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÇARŞAMBA 12.10-12.50
52 ÖZLEM ÇAVUŞOĞLU TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI CUMA 10.30-11.10
53 FATİH YEŞİLYURT TÜRKÇE SALI 12.10-13.35
Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin
Yayın: 17.12.2016 - Güncelleme: 22.12.2016 15:21 - Görüntülenme: 359
  Beğen | 0  kişi beğendi