T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İSTANBUL / PENDİK - Pendik Uluslararası Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi

gezilerimiz

Kas

Ekm

Ekm

Mrt

             Uluslararası Pendik Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi olarak öğrencilerimiz için doğru hedef oluşturmanın ve meslek seçiminin belki de hayatlarının en önemli dönüm noktası olduğunun farkındayız. “Yanlış tercih bir yıl, yanlış okul dört yıl, yanlış meslek ise insana en az kırk yıl kaybettirir.” bilinci ile üniversite gezilerimize ve meslek tanıtımlarımıza hız kesmeden devam ediyoruz

Şbt

 

                 Hem devlet hem vakıf üniversitelerinin davetlerine icabet etmeye devam ediyoruz.Uluslararası Pendik Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi olarak her alanda öncü çalışmalarımız hız kesmeden sürdürülüyor.Bunlara bir yenisini, Özyeğin Üniversitesi gezisini ekledik.   

 

Şbt

 

Yeni bir Cuma,yeni bir umut,yeni bir diriliş...Geleceğimize yatırım üniversite gezilerimize bir yenisini daha ekledik.Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi..

 

May

Okulumuz Gezi Kulübü Muhterem Kahraman Hocamızın Rehberliğinde Safranboluya Kültür ve Tarih Gezi düzenledi

Nis

03.04.2015 Tarihinde gezi kulübümüz Çanakkale´ye eğitim amaçlı gezi düzenledi. Öğrencilerimize tarih bilinci kazandıran bu geziyi düzenleyen Gezi kulübümüze teşekkür ederiz.

Mrt

21.03.2015 Tarihinde Bursanın tarihi mekanlarına ve Uludağa gezi düzenledik.

Kas

Gezi Kulübümüz Rehber Öğretmenlerinden Muhterem Kahraman Hocamızın Rehberliğinde, 01.11.2014 Cumartesi günü Eyüp, İstanbul Akvaryum, Harbiye Askeri Müze ve Çamlıca´ya Gezi düzenledik. Gezimize Okulumuz 7. sınıf öğrencileri ile Md. Baş Yrd. Raşit Vural Akın ve Öğretmenlerimizden Basri Tabak, Şule Yüksel Tabak, Fatma Ataman katıldılar...